Оцінювання Бога в режимі online.

У тебе є власний погляд на процеси, які відбуваються у світі? Ти готовий критично віднестись до Божого Провидіння? Ти маєш шанс оцінити дії Бога, поставити Йому свою оцінку за Його участь в твоєму житті.  

oc_boga2

Сотні тисяч користувачів Інтернету щодня виставлять Богу оцінки на американському порталі Ratethegod.com , назва якого перекладається «оціни Бога».

Творець отримує пункти не лише за трагедії, які відбуваються у світі, але також за такі дрібниці, як вирваний зуб або поганий день на роботі. Рейтинг Бога швидко росте тоді, коли купуються автомобілі, люди отримують нову роботу або приходять з вдалих побачень.

Сайт діє уже понад рік. За цей час оцінки Богу щоденно виставляє близько 700 тисяч користувачів Інтернету з усього світу. Бали можна ставити кілька разів на день від «-5» до «5». Середня оцінка Бога на порталі називається GodIndeks.

Середній бал Бога – це своєрідний барометр настрою у світі: він сильно падає під час сумних і трагічних подій, що трапляються у світі. Вперше Творцю попалось у травні минулого року під час землетрусу у Китаї. Тоді індекс Бога впав до 0,958 пунктів, тому що кожен четвертий користувач поставив Богу «-5». Також на оцінки впливає світова фінансова криза, що почалась восени минулого року. Один з користувачів, поставивши Богу «3», написав: «Економічна криза дуже вплинула на мій світогляд. Бачу одні мінуси».

d09ad0bed0bfd0b8d18f-globindex_1072

На порталі можна знайти багато коментарів, безпосередньо звернених до Бога. «Ти взагалі мене чуєш?» — пише користувач і ставить Богу низькі оцінки. Професор Едвард Цупак, соціолог, який займається релігійністю, вважає, що користувачі Інтернету, які оцінюють Бога, не сприймають це як гру: «У цей момент вони, незважаючи на все, шукають якогось контакту зі святістю. Раніше задоволені віруючі ставили Богу каплиці та статуї, а незадоволені – влаштовували релігійні бунти. Тепер вони можуть висловити своє ставлення до Бога, ставлячи йому погані оцінки.»

Іншу думку має психолог Збігнев Нецка: «Важко сприймати все це серйозно, це швидше гра, хоча потрібно визнати, що психологічно вона дуже цікава. Це певна форма роздумів над власним життям, щось на кшталт короткого щоденника.» Психолог вважає, що портал швидше потрібно було б назвати «Оціни свою долю». На його думку, так багато людей заходить на цей сайт, тому що відчувають своє безсилля перед світом і хочуть звалити на когось свої негаразди. Найкраще, звичайно ж, на Творця.

Взято з Credo .

 

Оцінювання Бога в режимі online.: 5 комментариев

  1. А мне идея нравится. И Бога в ней гораздо меньше, чем кажется на первый взгляд. Шкала настроений огромной толпы народа…

  2. Еще подумала, так это же и есть оценка СЕБЯ. Когда человеку хорошо, когда он уверен в себе, у него все получается и т.д., он ставит плюсики … кому? Мне кажется, себе )) Ведь мы — это то, что мы сделали сами!

  3. «Шкала настроений огромной толпы народа…» Абсолютно погоджуюсь. Це видно на малюнку шкали за рік — мінусові бали починаючи з жовтня 2008, коли бомбанула криза. Бог, люди?.. Хто його знає, але все взаємопов*язане. Навть настрої окремих країн відрізняються. Наскільки оптимістична Росія, наприклад!

Комментарии запрещены.