Весілля в стилі вечірки.

Так, саме це і є моїм планом відносно весілля — провести його як звичайну вечірку. Хоча, звісно, якщо попрацювати, звичайною вона не буде. Для цього треба врахувати деякі пункти. Отже: запрошені, дата і місце.

Запрошених буде не багато. Вузьке родинне коло, смачна вечеря без традиційних «тьох столів», тости та «гірко», танці… та прибуття іншої частини гостей, а саме друзів, яких в два рази більше, а може і ще більше, бо прийдуть не самі, фуршет для них та танці з бульбашковим шоу і все таке. Повинно сподобатись, бо будемо робити всім колективом зацікавлених.

Привід зібратися є. І це не тільки наше весілля. Просто весілля ми зробимо 14 лютого, на день св. Валентина. В Православній церкві в цей день не вінчають, але ж ми римо-католики і вінчатися будемо в костелі! Постів тоді теж не буде для усіх конфесій.

Місце — це самий складний пункт на даному етапі. Можливо, у вас будуть поради по місцю? Ідею, мені здається, я виложив зрозуміло, то місце мусить впасти вам до думки саме собою, якщо таке знаєте (у Львові та околицях).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*