Ера «Аватар»

не хочу співати меморанди, але радію, коли ніщо не забороняє мені це зробити!
Аватар — дивовижно потрібний фільм, настільки гарно продуманий в усіх відношеннях, що аж приємно, бо все сприймалось настільки живо і з таким наростаючим почуттям дитячого захвату, що хотілось все раз більше віддатись тому почуттю, який надавав фільм, до переживання якого так запрошувала головна героїня свого хлопця… клЁвий, клёвий фільм, шо не кажи!
Три години сплошної бомби!!! Комфорт глядацької уваги був на максимально високому рівні. Не вгадав з коханою, правда, трохи місцями в залі, брали шо було (нармально як по касі здєлали також, га?), хотілося б поближче, але і так було на шо подивитись. Спасибі цим чувакам, шо розроблюють такі нові технології, бо це вражало! в мене спочатку був стрём, що мене шось буде напрягати в цих окулярах, тіпа — «от, Вітя, уявляй собі, що це так…», трохи скептично до цього підходив, але я досить швидко призвичаївся до 3D (ви вибачте, що я вже такий колхозник) і, вимушений сказати, є якийсь прикол в цьому, є, є… А як цей прікол, що це не анімація, ні графіка, а реально людина грає? Ось тому дивишся — і віриш, переживаєш! Віриш, шо і в тебе є якась така душа, яка робить тебе людиною, розумієш взагалі, що значить бути людиною. Хоча ні, якраз саме вирішувати глядачу приходиться , в чому ж заключається людяність, тобто, давати собі відповіді на такі прості, загальні питання, коли лише так чи ні, і бачити їм підтвердження тут же на екрані, дозволяти надалі собі мріяти, мріяти, що це і я так можу! В мене під час перегляду фільма також було те саме пароноїдальне відчуття, як і у головного героя (ніколи не пам’ятаю на імена) стосовно свого місця перебування. Мені так само не хотілось прокидатись в реальному світі, аби тільки цей фільм як можна довше не закінчувався! До речі, вони в цій подачі персонажа, як мені здається, трохи недопрацювали (хоча загально робота виконана на всі сто), бо не може так людина настільки одухотворена так паскудно, зневажливо місцями, ліниво ставитись до дійсності, хай би яка вона не була. а то запустив собі бороду, тіпа, борець за права людини і гайда хничить. 
А так вобще, образ героя нічо створений. Позитивно вчить свободи. І херня, шо фільм по шаблону снятий, — герой-одиночка, принцип «Попелюшка», та «торт в морду — теж смішно», — основну ідею кінематрографа Америки — СВОБОДА, передали супер. Це однозначно фільм, який приречений на культовість. Це нова ера Аватар.

Ера «Аватар»: 1 комментарий

  1. Буду дуже вдячний, якщо відгукнетися прийняти участь в обговоренні проекту «Тисяча і одна причина чому я маю свій блог» , захотьте і залишайте свої коментарі, також можете порадити друзям у яких є блоги. Адреса проекту tusjcha.blox.ua/html

Комментарии запрещены.