Відкритий лист про розбиті мрії:(

Життя ставить невідкладні задачі. І слава Богу! Бо так би і закис в своїх нігілістичних станах. Просто, деякі ситуації не залишають вибору. Бо вибір стає настільки очевидним, що не діяти стосовно його було б дибілізмом. Це треба бути лохом, шоб і надалі діяти всупереч волі і не на користь собі, натомість, користь з того буде видобувати інший…

А якщо по суті, то я не бачу сенсу працювати в компанії яка виплатила мені останню зарплату в розмірі 948 грн. Тобто, я навіть не відчуваю обов’язку відпрацьовувати ще два тижні після заяви про звільнення.

Так, я погоджувався з тим, що необхідно шукати собі альтернативу, навіть коли мені виплачували 1200. Але при такій ситуації… Чи буде незаконним, якщо я не буду допрацьовувати? Бо ця компанія не гарантує мені стабільності. І я не можу довіряти компанії-міліонеру (!), яка не може мені гарантувати нормальний заробіток.

А це мій відкритий лист стосовно цієї ситуації. Так, на всяк випадок. Може, і щоб отримати вашу, читачі, підтримку. Бо я не хочу відчувати, що в мене нема вибору і окрім даної роботи, завдяки якій я утримую родину, в мене немає інших шансів. Я не хочу бути заручником ситуації. Я не хочу бути одним з п’ятиста працівників компанії, яким втирають, що вони кращі і поза компанією ще треба пошукати роботу, де б так ставились до своїх працівників, як тут. По факту (даний заробіток — свідоцтво цьому) — мене, та моїх колег тупо обманюють, вішаючи лапшу про лояльність, співпрацю, команду!.. Залишитись — значило б зрадити своїй сім’ї, собі, піддатись системі, що робить з мене тупо виконавця, машину, без вибору та майбутнього.

Я не вийду на роботу! Попердня робота ставить мене в ситуацію необхідності шукати собі іншу. Аріведерчі! І… (скажу наостанок), мені шкода, що так стається… Бо мені, сцуко, подобалось там працювати! Мені подобалась моя робота, і я її виконував із захопленням! Все це схоже на те, що ви мені дали мрію, і ви ж її розбили!.. Вдячність?.. Самі подумайте, чи може вона лишитись?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*