Один день колоритного Львова.

Львів — це не тільки будівлі, як багато помилково думають. Львів — це колоритні люди, це персонажі. А цей пост — фоторепортаж лише однієї прогулянки літнім днем.

Найікавіше у Львові — львівські музиканти. У вівторок можна зустріти лише постійних, т.зв. «акул» бруківчастої сцени. Так, як вони відчувають атмосферу Львова, може лише той, хто просто зупиниться та послухає їх, або просто побуде біля них…

lviv_lvov_lwow

lviv_lvov_lwow

lviv_lvov_lwow

Яка шляпка!

А ось цього жебрака я вже давно мріяв зфоткати. Але він відвернувся від камери. Коли я йому кидаючи гривню у відерце та дякуючи (за те шо він такий є! Справжній лвівський жебрак, що тримає стиль та дотримується охайності) запитав, як його звати, він мене відшив. Відчувалось, що він реально ображений на життя. Але запам’ятайте його, та коли побачите, киньте йому скільки не шкода! Бо без такого типажу Львів був би не Львовом.

lviv_lvov_lwow

Потім мені на шляху трапились якісь німці, що в національних строях плотників подорожують світом. Дивно… Дивно, що в плотників є національні строї. Але що це дійсно так, то хлопець продемонстрував мені бляху ремня, де був зображений їх герб.

lviv_lvov_lwow

lviv_lvov_lwow

lviv_lvov_lwow

lviv_lvov_lwow

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*