Програма революційної партії України

Список будь-якої партії повинен бути списком команди професіоналів. Чим більш різноманітніші галузі представлені в партії, та такими спеціалістами, що заслуговують на всезагальну повагу та пошану, тим ймовірніше вона зможе перемінити життя України. Така партія має шанс.

Хто може бути такою партією? Та ніхто.

Полуденний демон маршрутки

Сьогодні, в абсолютно тверезому стані мені спала думка, здивуватись якій мені несподівано прийшло в голову в стані іншому. А саме: «Я приймаю на себе всіх демонів цих пацанів, шо сидять в маршрутці». Генеза її приблизно — тіпа, так, я не є самий святий тут, те, що мені приходить до голови, мабуть, кожному приходило; і тут вже не думка, а просто розуміння – «Я приймаю на себе всіх демонів цих пацанів, шо сидять в маршрутці».

Так ось, зараз я цій думці, пригадавши, реально дивуюсь. Я собі побачив, як темні сфери якогось негативу, — нехіть, нечистота або збочення, — особистісно представлені та кружляючи в метафізичному світі пасажирів, побачивши мене, зраненого адама, тупо починають стібататися з мого стану, тупо цькування. А то чо ж, виходячи з маршрутки, ні з ким не розмовлявши, почуваєш себе в повному гамні?

Перший погляд

Малій вже рочок!.. Подарунком, який ми з дружиною вирішили зробити для малої, буде фотоальбом. За рік назбиралась незліченна кількість фото — пологовий будинок, перше купання та зістригання нігтиків, Хрещення, усмішки, пасіння коників та тосі-тосі, перша хвороба та стаціонар, гарні миті та прикольні какашки)